Ерица Ендерс

Некатегорисано

Објављено: 8. јула 2021. / Измењено: 8. јула 2021. године Ерица Ендерс

Како бисте се осећали као жена да вам је речено да уђете на поље којим доминирају мушкарци? Да ли бисте били опуштени? Да ли верујете да имате шансе за победу? Одморите се од својих мисли, јер једна таква жена није само изабрала каријеру у којој доминирају мушкарци, већ је постала и трострука светска шампионка. А та жена се зове Ерица Ендерс.

Не само да је 36-годишњак освојио три НХРА светска првенства, већ је поставио и друге рекорде на путу. Заиста, Ендерс је победио на више трка него било која друга тркачица у историји спорта само 2005. године.

Као резултат тога, Ерица је најбоља женска тркачица у историји НХРА Про Мод и једна од најбољих тркачица у овом спорту. Међутим, како је Тексашанин постигао такав успех у спорту којим доминирају мушкарци?

Табела Био/Вики

робин мцграв нето вредност

Ерица Ендерс | Роба и нето вредност

НАСЛОВ: Аутомобили Ерице Ендерс (ИЗВОР: куартермак.цом)

Ерица је зарадила нето вредност од 1,5 милиона долара од 2020. године као резултат своје тркачке каријере. Осим тога, Ендерс поседује сопствену линију тркачке робе, која јој зарађује хиљаде долара сваке године.

Тридесетшестогодишњакиња са својим тренутним тимом Елите Моторспортс зарађује 500.000 долара годишње.

Осим тога, као вишеструка шампионка у разним догађајима, Ерица је освојила приличну суму од победа у титули.

Ендерс такође продаје своју линију тркачке одеће, која се у просеку продаје по 35 долара. Ако сте заинтересовани за куповину њених производа, добродошли сте да посетите еБаи или нитрофисхрацинг, где ћете открити све.

Ране године, породица и филм

Ерица Лее Ендерс Степхенс рођена је у Хоустону у Тексасу 8. октобра 1983. у породици Грега и Јанет Лее Ендерс. Ендерс је од малих ногу сањала о тркама.

Заиста, рођена Тексаска и њена сестра Цоуртнеи Ендерс често су се као деца такмичиле на својим бициклима.

Ендерс Адолесценце

Као резултат тога, Ерица је рано развила склоност ка брзини. Квалитет који ће јој на крају помоћи да постане четворострука светска шампионка.

Заиста, Ендерс је са 9 година освојио Првенство у драгстеру Дивисион 4 Јр. Ерица је већ освојила запањујућих 37 трка док је завршила млађу каријеру.

Осим тога, ако сте заинтересовани да сазнате више о 36-годишњој младости, старијој особи можете погледати Диснеијев филм Ригхт он Трацк, који је биографија њеног живота.

Ерица Ендерс | Каријера у мото спорту

НАСЛОВ: Ерица Ендерс као спортиста (ИЗВОР: плаиерсвки.цом)

Своју професионалну каријеру 36-годишњакиња је започела са 16 година, када се пласирала у финале свог првог националног такмичења у Хоустону.

Као резултат тога, Ерица је постала најмлађа финалисткиња националног такмичења НХРА -е, чиме је стекла титулу новајлије у спорту НХРА -е године.

Након тога, Ендерс се суочила са четири напорне године у којима је усавршила своје вештине као победник. На крају је рођени Тексашанин победио на почетној трци у класи Супер Гас у Хјустону 2004. године.

Ерица је брзо разбила бројне прекретнице, укључујући и то што је била прва жена која се такмичила у НХРА -иној категорији Про Стоцк од 1993. године, прва жена која се квалификовала за завршну рунду Про Стоцк -а, и прва жена у историји НХРА -е која се пласирала у прву половину Про -а Сточно поље.

Да би нагласила невероватна достигнућа Ендер -а, 2005. је победила на више трка него било које друге возачице заједно у историји НХРА Про Стоцк. Слично, Ендерс је постала прва жена возач која се прва квалификовала за Про Стоцк 2006. године.

Осим тога, 36-годишњак је поставио нови национални рекорд брзине Про Стоцк од 343,71 км/х.

Оно што је још запаженије је то што је у уводној рунди сусрета победила првака Насцар Спринт Цуп серије Курта Бусцха.

Можда ћете бити у искушењу да верујете да је Тексашанин у овом тренутку дошао до краја свог рекордног низа.

С друге стране, Ерица је тек почела када је постала прва жена која је освојила Светско првенство НХРА Про Стоцк 2014. године.

цонние талбот нето вредност

Ова 36-годишњакиња је стекла додатну историју када је постала прва женска тркачица која је одбранила титулу, освојивши НХРА Про Стоцк Ворлд Цхампионсхип шампионат другу годину заредом.

До тада, Ендерс је успела само у области у којој доминирају мушкарци, што је нагласило њена постигнућа.

Након 2015. године, њен фантастичан низ је престао јер се суочила са можда најгорим делом своје каријере.

Упркос томе, Ерица је поставила нови рекорд брзине НХРА Про Мод од 260 км / х. Међутим, након четири године без трофеја, рођена Тексаска преокренула је богатство 2019.

Да појаснимо, 36-годишњакиња је освојила НХРА Про Мод Цхампионсхип, чиме је постала једина жена која је освојила три глобалне титуле.

Године, висина и телесне димензије Ерике Ендерс

Ерица је рођена 1983. године, тренутно има 36 година. Са 16 година започела је своју професионалну каријеру и од тада је освојила три првенства 2014., 2015. и 2019. године.

Нажалост, упркос нашим напорима, нисмо успели да пронађемо поуздане податке о њеној тежини или мерењима тела.

Међутим, на основу њених фотографија са Инстаграма, верујемо да 36-годишња тркачица редовно посећује теретану, јер изгледа фит и здрава.

Већина људи вјерује да тркачи не морају бити фит јер цијели живот проводе у аутомобилу. Напротив, Г-силе које тркачи доживљавају током кочења и окретања стварају велико оптерећење за тело.

јасон риттер аге

Заиста, возачи Формуле 1 обично су скинули четири кг након сваке трке, што је изванредно.

Ерица Ендерс | Брак, муж и деца

НАСЛОВ: Ерица Ендерс са супругом (ИЗВОР: биогоссипи.цом)

Ерица Стевенс је у срећном браку са Рицхие Стевенс Јр. Пар се венчао 7. децембра 2012. године, убрзо након што је Ендерс освојила њен први национални турнир Про Стоцк.

Пар је био у вези више од три године пре венчања. Рицхие, с друге стране, није могао више чекати и запросио је 36-годишњакињу док је била најсрећнија.

Свакако, свака част Стевенсу; он је један оштроуман појединац. Осим тога, имали су дивно венчање на коме су били појединци до којих им је било стало.

Осим тога, две заљубљене птице сматрају се најзгоднијим паром у драг -тркама, јер је и Рицхие драг -рацер.

Као резултат тога, обоје су свесни жртава потребних да би постали професионални тркач. Као резултат тога, њихова веза остала је стабилна 11 дугих година.